Hockey Hungary csapat elvesztette a svédek elején a World Cup - magyar újság

Magyar csapat indult rosszul a World Hockey Championship. Toronto, Kanada csapat Oleg Znarka engedett Svédország ellen 1: 2.

Őszintén szólva, Vengriyan kilátások a verseny szakértők kezdetben alaposan megvizsgálta. Először is, mert nem a legerősebb védelmi vonalat - a választás a sztrájkolók és a kapusok problémát egyszerűen nem. De az utolsó kiállítás elleni mérkőzésen a kedvencek a világbajnokság kanadaiak, másrészt, vannak beállítva, hogy pozitív. A mieink, és bár elvesztette a túlóra, de hagyott egy nagyon jó benyomást a második és a harmadik időszakokban.

lásd még

A svédek viszont váratlanul sok, a végső teszt elleni mérkőzésen az európai csapat elvesztette a kilences - 2: 6. És ez az eredmény keletkezett komoly kétségeim annyira tökéletes védelem „Tre Kronor”, ​​ahogy azt általában gondolják. Emlékezzünk vissza, hogy a versenyt a svéd nemzeti csapat egy hatalmas körében a védők, és azok, akik beszálltak a - nagyon high-end játékos. Ez legyőzni a svédeket a baj nem ért véget - jobb a mérkőzés előtt a Magyarország elleni beteg fő kapus Henrik Lundqvist. És a „number one” helyett egy karizmatikus kapus, „Rangers” volt a második kapus a klub, „Vancouver Canucks” Jacob Markström.

A csapat képes volt elkerülni a nem tervezett veszteségeket. És ki az alkalmazás, a meccs ugyanaz a három játékos, mint az előző játék a kanadaiak - kapus Andrei Vasilevsky, védő Nikita Nesterov és továbbítja Vladislav Regents. A készítmény az edzői stáb egységek fogadni. Ez azonban várható volt.

lásd még

Az első időszakban semmi felidézni. A csapat meglehetősen őrölni egymással és a környezetre, és az események nem rohan át. Megjegyzendő, hogy ez lehetséges, ha egy furcsa epizód, amikor Andrei Markov alatt dobja a saját zóna törött bot, a korong visszapattant a Backlund, és csak a készség Sergeya Bobrovskogo magyar kapus mentett csapatunk az elkerülhetetlen cél.

Az első fele időszakban a második számú telt mentén azonos, nem a leglátványosabb forgatókönyv. Ezután eltávolítjuk késedelem Daniel shlopotat őszülő Vadim Shipachev. Leszámolás brutalitás azonnali volt. Landeskog esett szinte a kék vonal, Bobrov ügyesen ebben az epizódban zárva volt, és a korong repült be a net - 1: 0 a 31. percben. Újabb két perc svéd rögzítve előnye már a játék egyenlő készítmények. Ezúttal egy baklövés a védők Alexei Emelin és Andrei Markov, aki játszik a „Montreal”. Ők nem tudták megakadályozni egy kolléga a sorban Hedman fejezte be gyors kombinációja dobni egy halálos álláspontja - 2: 0-ra. A szünet előtt Vengriyane nem tud sem a pontszám, de még hozzon létre egy igazán veszélyes pillanat kapunál Markstrema.